Igal asjal oma hind. Maalide müük ja hinnad

  • Proovi oma seinal

Kuna maali ost pole tavaline poeskäik, siis pakun võimalust enne ostu maali kolm päeva enda seinal katsetadaMAALIDE HINNAD LEIAD SIIT. Võta ühendust 

bigbank

 

 

 

Ei pea maksma kogu summat korraga, MAALI EEST SAAD TASUDA JÄRELMAKSUGA. Uuri tingimusi siit.

  • Osta originaali asemel trükk lõuendile

Tänapäeva tehnika on ka maalide paljundamise trüki teel võimalikuks teinud. Loe täpsemalt maalide trükkimise ja tellimise kohta. Tabelist leiad ka trükitud maalide hinnad, juhul kui nende mõõtmed on sama suured kui originaalmaali omad. Anna mulle oma soovist teada. Trükitud maali saad kätte seitsme tööpäeva jooksul.

  • Raamimine

Kuigi  lõuendile maalitud moderne maal ei nõua tingimata raami võib teda siiksi raamida. Raamimisel saan sind nii nõustada kui aida koostöös Järsi raamimistöökojaga.

  • Ateljee külastamine

Ootan sind Tallinnas, Kristiines asuvas ateljees. Siin on alati mõni uus maal, mida mu kodulehelt veel ei leia. Külaskäik ei kohusta millekski! Võta ühendust ja leiame ühise aja.

Kui sa ateljeesse ei jõua siis hoiame digitaalset ühendust, saadan sulle killukese inspiratsiooni ja suhtleme Facebookis.

Kõik maalid on maalitud akrüülvärvidega lõuendile, selleks et su argipäevast ei kaoks värv, innustus ja ideaalid. Mul on hea meel kui saan su tuppa tuua rõõmu ja inspiratsiooni.

Kui allolev hinnatabel ei ole nähtav, siis leiad maalid ja nende hinnad galeriistgallery

Maalide müük ja hinnad

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
1 based on 2 votes
Brand Name
Kamille Saabre Art
Product Name
Fruit Painting
Price
EUR 2080
Product Availability
Available in Stock