Toeta koosolemise raamatut

Kallis sõber

Epp Petrone tekstile on valminud ports kenasid värvilisi lastele maalitud maale, mis raamatuks saada tahavad. Kahjuks on meie väiksel turul sellise läbi ja lõhki pildiraamatu trükkimine liiga kulukas, selle tõttu otsime oma raamatule hooandjaid. Igat toetaja saab meilt tänutäheks kingituse.

Palun tutvu ja toeta Kamille Saabre ja Epp Petrone koosolemise raamatut HOOANDJAS

EPP: Me oleme Kamillega koostöös teinud ka varem lasteraamatuid: ühe sellest,kuidas udust sündis pilv, ning teise sellest, kuidas seened metsas räägivad.

Meie seekordne lugu räägib, kuidas ema või isa kingib lapsele maailma. Taeva ja päikese ja kuu ja puud ja linnud… Ühe ilusa koos veedetud päeva varahommikust kuni öö hakuni.

 

KAMILLE: Kuulun ühte hõimkonda inimestega, kellele on armas aeg oma pere ja lastega. Need on lapsevanemad, kes on töö rüpes, aga tahaksid veeta rohkem aega oma kallitega. Samamoodi kuuluvad meie hõimu need täiskasvanud, kellel on südames ja meeles emotsionaalselt kalleid aegu oma vanematega.

Ma arvan, et meie hõimkonda ühendabki just koosolemise mälestuse hindamine. Usun, et lisame Epuga meie hõimkonna ühisesse patta selle emotsiooni visualiseeringu. 

Võta laps kõrvale, astu paati ning asume ühisele reisile!

 

Pilte näed ja raamatu valmimise kohta saad lugeda blogist: http://kingintalle.blogspot.com/

Video toetas meid Jaan Kolberg, www.navona.ee

Minu raamatuillustratsioonid leiad http://kamillesaabre.wordpress.com/

Suur tänu su toetuse eest.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.