Kamille Saabre maalide müük ja maalide hinnad

Lillemaalid

Viljamaalid

Kuidas osta maali

[sc_fs_faq sc_id="fs_faq14zdoxb6i" html="true" headline="h2" img="" question="Kuidas osta maali?" img_alt="" css_class="" ]Kui Sulle meeldib mõni mu maalidest, võta ühendust. Annan Sulle maali kolmeks päevaks proovida. Kui maal ei sobi, võid proovida mõnda teist. Kui maal sobib, väljastan arve. Maalide hinnad leiad galeriist, iga maali juurest. Peale arve tasumist saad maali juurde kuuluva sertifikaadi.[/sc_fs_faq]

Hall hommik. Halli silmapiirini kaduv ummik. Hallide istmetega auto. Hall töölaud halli põrandakattega kontoris. Napid päevavalgustunnid. Võõrad telefonikõned. Asjalikud meilid. Hämarik. Taas hallid autoistmed. Hall asfalt. Hall koduuks, mille taga hall truu kodudiivan.

Diivan kutsub oma tuttavasse sülelusse. Ulatab lahkelt sulle suured, värvidest puhevil unistused, mille sa sinna eelmisel õhtul unustasid.

Unistused kangutavad su hallusest lahti. Sikutavad värvilisele maale, kus isegi hall koosneb tuhandest pulbitsevast toonist. Kõik on võimalik.

...

Miks osta maali

Kunst äratab argipäevas kustunud unistused ja annab tagasi värvid mis igapäeva halluses tuhmunud. Maal  on investeering ilusamasse elusse.

...

Kuidas osta maali

Maalide müük ja ost peab sobima nii ostjale kui müüjale. Kunstnik (mina) olen väga rõõmus, kui mu maal leiab endale sobiva seina ja rahuloleva vaataja. Seeetõttu soovitan Sul võtta paar maali endaga koju kaasa ja enne ostu proovida.

Kui leiad mu galeriist sobiva suuruse, hinna ja süzeega maali, võta minuga ühendust. Tule Merivälja ateljeesse maali vaatama ja vii ta prooviks koju. See ei kohusta millekski. Küll aga mõistad, kas ja milline maal su elamisse sobib.

Kui oled otsuse langetanud, pakkun võimalust maksta maali eest osade kaupa.

Sellisel kombel on maali ost sulle lihtsam ja maalide müük mulle rõõmu toov.

...

PRINT MAALIST

Maali on võimalik trükkida fotolõuendile. Trükkimise ja hindade kohta saad rohkem infot klikkides alloleval nupul.

...

KINGITUSTE POOD

Kui otsid endale või sõbrale kingitust, siis minu e-poest leiad taskukohaseid asjakesi millele on trükitud mu maal. Need on asjad mida kasutan igapäevaselt ise ja mõtlesin, et ehk meeldivad sullegi.