Kamille Saabre maalide müük ja maalide hinnad

Lillemaalid

Viljamaalid

Hall hommik. Halli silmapiirini kaduv ummik. Hallide istmetega auto. Hall töölaud halli põrandakattega kontoris. Napid päevavalgustunnid. Võõrad telefonikõned. Asjalikud meilid. Hämarik. Taas hallid autoistmed. Hall asfalt. Hall koduuks, mille taga hall truu kodudiivan.

Diivan kutsub oma tuttavasse sülelusse. Ulatab lahkelt sulle suured, värvidest puhevil unistused, mille sa sinna eelmisel õhtul unustasid.

Unistused kangutavad su hallusest lahti. Sikutavad värvilisele maale, kus isegi hall koosneb tuhandest pulbitsevast toonist. Kõik on võimalik.

Miks osta maali

Kunst äratab argipäevas kustunud unistused ja annab tagasi värvid mis igapäeva halluses tuhmunud. Maal  on investeering ilusamasse elusse.

Kuidas osta maali

Maalide müük ja ost peab sobima nii ostjale kui müüjale. Kunstnik (mina) olen väga rõõmus, kui mu maal leiab endale sobiva seina ja rahuloleva vaataja. Seeetõttu soovitan Sul võtta paar maali endaga koju kaasa ja enne ostu proovida.

Kui leiad mu galeriist sobiva suuruse, hinna ja süzeega maali, võta minuga ühendust. Tule Merivälja ateljeesse maali vaatama ja vii ta prooviks koju. See ei kohusta millekski. Küll aga mõistad, kas ja milline maal su elamisse sobib.

Kui oled otsuse langetanud, pakkun võimalust maksta maali eest osade kaupa.

Sellisel kombel on maali ost sulle lihtsam ja maalide müük mulle rõõmu toov.