Maalide rent. Kuidas ehtida kontorit kunstiga kui maali ostmiseks raha pole.

“Kunsti eksponeerimist võiks oma kontori seintel kaaluda, aga kunstiost on liiga kallis,” ütled sa.

Mina ütlen: “Kunsti on ka võimalik üürida.”

Värske lillebukett kontori vastuvõtuletil maksab mõnikümmend eurot nädalas. See summa lillede eest välja käia pole kena kontori jaoks liig. Sama summa eest kuus, saad kontori seintele vahelduseks hoopis maalid.

Kunstil on meie hingele suur mõju. Kui kunst on positiivne ja tiivustav, tunneb nelja seina vahel viibiv töötaja ja külaline end innustatuna. Ja innunud inimene töötab innustatult. Nii, et kunsti on hädasti tarvis!

Ehk ei ole see su firma esimene prioriteet paigutada raha kunsti alla. Kuid iga kuu maksta pisut kontori elavdamise eest on täiesti normaalne – selleks on maalide rent. Minu maalid on rõõmustanud erinevate kontorite töötajaid. Näiteks Aon Baltic Eesti filiaal ja BDO Eesti

Maalide rent algab sajaviiekümnest eurost kuus. Oleneb kui palju maale sa oma kontoris üles riputada tahad. Kaalu, kas maalide rent pole lahendus su kontori jaoks. Võta palun ühendust.

[sc_fs_faq sc_id=”fs_faqr7gaqiijq” html=”true” headline=”h2″ img=”” question=”Kuidas ja miks rentida Kamille Saabre kunsti?” img_alt=”” css_class=”” ]

  • Lihtne korraldada
  • Mõistlik maksumus
  • Maale saab vahetada
  • Lihtne teenusest loobuda[/sc_fs_faq]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.