Art & Lifepainting in interiorUudised ateljeest. Eesti keeles

Maalide rent, ehk kuidas ehtida kunstiga kontorit kui kunsti jaoks raha pole.

Maalide rent

Offisi kaunistamiseks viiskümmend eurot kuus välja anda pole just palju. Värske lillepukett kontori vastuvõtuletil maksab mõnikümmend eurot nädalas. See summa lillede eest välja käia pole ühe kena kontori jaoks liig.

Võiks ju ka kaaluda kunsti eksponeerimist oma kontori seintel, aga kunst on ju kallis. Jah, on küll, kui teda osta ja omada. Aga kunsti on ka võimalik rentida.

On täitsa selge, et kunstil on meie hingele suur mõju. Kui kunst on positiivne ja tiivustav, tunneb iga kontoris viibiv töötaja ja külaline end innustatuna. Ja innunud inimene töötab innustatult. Nii, et kunsti on hädasti tarvis!

Ehk ei ole see su firma esimene prioriteet paigutada raha kunsti alla. Kuid iga kuu maksta pisut kontori elavdamise eest on täiesti normaalne. Täpselt nagu värske lillebuketiga.

Kunsti rent algab viiekümnest eurost kuus. Oleneb kui palju maale sa oma kontoris üles riputada tahad. Maalid saad ise välja valida ja alati vahetada kui isu ühest maalist täis saab. Kaalu, kas maalide rent pole lahendus su kontori jaoks. Võta ühendust ja räägime.

dedicated server rental

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.