Art & LifeMaalide sünnilood

Kamille lugu ETV saates “Meie inimesed”

Kamille lugu ekraanil

“Meie inimesed” on sari inimestest, kes elavad meie ümber tavalisi elusid, kogevad rõõme ja muresid. See on sari lootusest, elujõust ja hakkama saamisest. Fookuses on jutustada tõetruu lugu, mis igas saates portreteerib ühte inimest, kellel on midagi teistele öelda. Seekord on ekraanil Kamille lugu.

Nii tutvustavad saate tegijad oma sarja.

Veebruari (2017) teises pooles veetis saatesarja tiim meie kodus kaks pikka päeva. Kuidas nad kahekümnest tunnist filmimaterjalist suutsid kokku lõigata 20.min loogiliselt kokku sulanduvat tegevust ja juttu on minu jaoks täielik müstika. Minu suur au ja kummardus Mari Tamm, Märten Vaher ja kõigile kaamera-, valguse- ja helimeestele. Te olete imelised!

FILMI VAATA SIIN

kamille lugu

Kamille on õppinud maalikunsti nii Eestis kui ka USAs. Ta töötas ligi kümme aastat reklaamibüroos graafilise disainerina ja elas pärast seda mõnda aega abikaasaga Šveitsis. Kui Kamille kodumaale tagasi tuli, otsustas ta hakata iseenda tööandjaks. Naine räägib, miks alles nüüd, mitukümmend aastat pärast maalikunsti eriala lõpetamist, on temast saanud täiskohaga maalikunstnik.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.