Maalide müük ja maalide printimine fotolõuendile

Kas originaal maal või maalide printimine fotolõuendile?

Originaalmaal on kallihinnaline ja preztiisne investeering, mille hind tavaliselt ajas tõuseb (eriti kui kunstnik juhtub surema). Oiginaalmaali sisse jääb tükike kunstnikku. Kui käega üle maali libistad, tajud pintslilöökide suunda. Tunned kuidas mõnes kohas on värv lõuendil paksem ja mõnes kohas õhem. See teeb originaalmaalist “päris asja”.

Kuid iga kord ei ole võimalik soetada “päris asja”. Maalide printimine fotolõuendile on maali lõuendile trükitud koopia. Print näeb maali moodi välja, kuid tal puudub värvi paksus ja pintslitõmbestruktuur. Maalide printimine lõuendile on odavam viis kunst oma tuppa tuua.

Maalide printimine fotolõuendile võtab aega umbes nädala. Print on puidust alusraamil, varustatud riputusnööriga ja valmis seina panekuks. Lõuendile maalitud maal ei nõua tingimata raamimist. Kuid vastavalt sisekujundusele võib se eeliseks olla. Raamijatest kasutan ise ja soovitan Järsi raamistöökoda Tallinnas.

Minu e-poes on müügil valge pojengi maal kahes suuruses 160x100cm ja 120x100cm.

Fotolõuendile trükitud maalide hinnad

Tabelis on toodud enim tellitud mõõtudega trükiste hinnad. Võta palun ühendust. Kuulan ära su soovi ja uurin kas su soovitud maali on võimalik sulle sobivas suuruses trükkida.

Lõuendi suurus Hind
160 x 100cm 490.-
120 x 100cm 430.-
100 x 75cm 325.-

 

Vaata maaligaleriid

Lillemaalid

Viljamaalid

mänguasjad

mängumatid

närimislelud

PROOVI MAALI OMA SEINAL

Kui Sulle mõni mu maal meeldib ja kaalud ostu, siis soovitan maali oma kodus eelnevalt proovida.  Toon sulle maali kolmeks päevaks proovida

Võta ühendust

MAKSA OSADE KAUPA

Kui Sul pole võimalust maksta maali eest korraga, saab tasuda kokku lepitud maksegraafiku alusel osade kaupa mõne kuu jooksul

Võta ühendust

VÕTA ÜHENDUST

Kui Sulle mõni mu maalidest meeldib või soovid maali prindituna lõuendile, siis võta ühendust.

Võta ühendust

Vaata kuidas ateljeesse tulla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.