Seinamaalingud

[sc_fs_faq sc_id=”fs_faqbwkmzqrzj” html=”true” headline=”h2″ img=”” question=”Miks seinamaalingud?” img_alt=”” css_class=”” ]Seinamaaling on kindlate piirideta. Ta võib voolata üle mitme seina, levida lakke ja põrandale. Kujundades sedasi ära terve ruumi. Vastupidiselt fototapeedile ei ole seinamaalingul paanide kleepekohti. Seinamaaling on ainuke ja originaalne, tehtud sinu jaoks.[/sc_fs_faq][/sc_fs_faq]

[sc_fs_faq sc_id=“fs_faquk9hcpmxz” html=”true” headline=”h2″ img=”” question=”Kui palju maksab seinamaaling?” img_alt=”” css_class=”” ]Seinamaalingu hind sõltub kavandist ja ülesande keerukusest. Ka sellest kus sein asub ja kui kergesti on ta ligipääsetav. Keskmine seinamaalingu hind on 120 eurot m2.[/sc_fs_faq][/sc_fs_faq]

Olgu ta nimi seinamaal, seinapilt, seinamaaling või dekoratiivpilt – tegemist on pildiga, mis pintseldatakse otse ruumi seinale!

Seinamaalingud, mis annavad toale sügavust, dimensiooni ning tekitaks tundmuse nagu päris.  Õppinud maalikunstnikuna pean oma tugevuseks maalimisoskust, ruumi- ja perspektiivitunnetust ning võimet pakkuda välja seinamaali idee, mis kõige paremini su ruumi täiendaks. Seinamaalingud on osa ruumist ning peab nii oma idee, stiili kui lahenduse poolest terve ruumiga haakuma.

Seinamaalingu eelised:

  • seinamaalil pole piire, ta liigub üle terve toa vajadusel ka lakke või põrandale
  • ei ole paanide kleepekohti nagu fototapeedil
  • ainukordne – vastavalt sinu maitsele ja ruumi vajadusele

Seinamaalingu hind on ca 120 eurot m2. Täpne hind oleneb kavandist ja seina asukohast. VÕTA ÜHENDUST

Ruum enne ja pärast seinamaalinguid:

        seinamaali idee ja värvid said alguse juba olemasolevast sisekujundusest ja kohviku nimest

HEIE TREIER Eesti Ekspress “Nimetagem Kamille Saabre seinamaalinguid “väikeseks monumentaalmaaliks – tegemist on inimesekeskse, mitte idee- või institutsioonikeskse lähenemisega. “Väike monumentaalmaal” ilmestab eramajade, kohvikute, asutuste, klubide interjööre, kuuludes vaikselt ja soosivalt seal viibivate inimeste igapäevaellu kõige “madalamal” olmetasandil.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.