Roosa teeb õnnelikuks. Roosad lillemaalid

Roosad lillemaalid.

ENG

Kellele tähendab roosa armastust. Kes näeb elu läbi roosade prillide. Kes kannab kõrges vanuses roosasid kleite. Või võitleb roosaga vähi vastu. Kellegi teeb roosa lihtsalt õnnelikuks.

Mina olen end roosast eemal hoidnud. Isegi siis kui oli põhjust lapse tuba roosaks võõbata. Kuni päevani, mil mu uksel seisis Hedi ja ütles: “Kamille, ma armastan roosat. Palun maali mulle roosa lill, sest roosa teeb mind õnnelikuks”. Esialgu tundus mulle mõte roosast maalist päris imelik. Aga viis kuidas Hedi roosat ülistas muutis mind uudishimulikuks. Hedi oli roosa värvi saadik. Ja ta tegi minust roosa jüngri. Nüüd ei saa ma ilma roosa salli, pluusi või jakita. Isegi mu käekott on fuksiaroosa. Rääkimata kleidist. Ehk on see tulnud seoses mu kõrgenenud vanusega. Või on see lihtsalt roosa periood, nagu mõnel teisel kunstnikul olnud on (Picasso). Aga ma nõustun Hediga: Roosa teeb õnnelikuks.

Ka teadjad kiidavad roosat. Nad ütlevad, et roosa sümboliseerib armastust ja puhtaid tundeid, õnne, rõõmu ja romantikat. Et ta on turvalisuse ja nooruse värv. Veel räägivad nad, et roosaga seostuvateks märksõnadeks on soojus, naiselikkus, hoolivus. Roosa värv pigem rahustab kui ergutab. Võtab tempot maha ja tekitab igatsuse helluse järele.

Nüüd olen ka mina rõõmus ja roosa roosa värvi saadik. Teen roosale uusi jüngreid maalides roosasid maale. Sest need lihtsalt teevad õnnelikuks!

Roosad lillemaalid interjööris

Siin on minu viimased roosad lillemaalid:

Hinnad leiad siit

Vaata roosa pojengi “Pink makes me happy” kiht kihilist sünnilugu. Maal on müügiks.

Veel roosa pojengi sünniloost

lasteriided

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.